Start Up akademie pro podnikatele

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Start Up akademie pro podnikatele

Získejte komplexní znalosti pro úspěšný rozjezd vašeho podnikatelského záměru. Akademie představuje flexibilní vzdělávací program, který vám umožní vybrat si z pestré nabídky kurzů Obchodního institutu oblasti, ve kterých se skutečně potřebujete rozvíjet. Svůj studijní plán si tak sestavíte na míru – účelně a hospodárně.

Akademie je určena všem začínajícím podnikatelům z různých oborů, kteří nemají žádné nebo jen omezené znalosti a zkušenosti z podnikatelského prostředí.

Naši odborníci s bohatými zkušenostmi z praxe jsou připraveni poskytnout vám konkrétní rady a tipy, které vám významně usnadní podnikatelské začátky.

Vybírat pro sebe i své spolupracovníky si můžete z kurzů tematicky zaměřených jak na úplné základy podnikání, managementu, marketingu, personalistiky, účetnictví a daní, tak i počítačových kurzů   nebo jazykového vzdělávání.

Kontaktujte nás a rádi vám sestavíme individuální plán studia dle vašich podnikatelských potřeb a aktivit.

 

Objednat účast na kurzu - Start Up akademie pro podnikatele
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.