Příprava na sestavení účetní závěrky podle IFRS

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Příprava na sestavení účetní závěrky podle IFRS

Cíl kurzu

Seznámit účastníky se základními principy IFRS a systémem řídícím tvorbu a aktualizaci jednotlivý standardů IFRS. 

Obsah kurzu

  • Seznámení s koncepčním rámcem pro sestavování účetní závěrky, který stanoví mimo jiné cíl, základní předpoklady a kvalitativní charakteristiky účetní závěrky
  • Pravidla pro oceňování položek vykazovaných v účetní závěrce a pojetí kapitálu a reprodukce kapitálu
  • Pravidla pro sestavování a zveřejňování účetní závěrky (rozvaha, výkaz  zisku a ztráty, výkaz penežních toků, výkaz změn ve vlastním kapitálu a přilohy)
  • Platné standardy ve srovnání s českými postupy, a to včetně ilustrativních příkladů
  • Nastínění problematiky převodu účetních záverek sestavených podle českých účetních stsndardů na účetní závěrky sestavené v souladu s IFRS
Objednat účast na kurzu - Příprava na sestavení účetní závěrky podle IFRS
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.