Pracovník grafického studia - REKVALIFIKACE (RK4)

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Pracovník grafického studia - REKVALIFIKACE (RK4)

Popis kurzu

CorelDraw - základy počítačové grafiky (CDR) Absolvent modulu ovládá základní znalosti z oblasti grafiky a zpracování uměleckého textu. Umí vytvářet kvalitní propagační materiály za pomoci vektorově orientovaného grafického programu CorelDraw. CorelDraw - počítačový design pro pokročilé (CDR2) Absolvent modulu ovládá pokročilé techniky práce v grafickém programu CorelDraw. Ovládá tvorbu složitějších objektů, tipy a triky pro rychlou a efektivní práci. Adobe Photoshop - základní kurz (AP1) Absolvent modulu ovládá bitmapový grafický program Adobe Photoshop. Dále ovládá znalosti o zpracování obrazu na počítači a jeho dalším využití. Adobe Photoshop - pro pokročilé (AP2) Absolvent modulu ovládá pokročilé techniky práce v grafickém programu Adobe Photoshop. Umí používat nadstavbové prvky, tipy a triky pro rychlou a efektivní práci. Typografie pro každodenní praxi - pokročilá práce s textem (TPG) Absolvent modulu ovládá znalosti potřebné k vytvoření profesionálního typografického designu. Umí využívat základní programy pro sazbu jednoduchých textových materiálů. Adobe InDesign - základní kurz (PTAD) Absolvent modulu ovládá praktickou typografií na pozadí špičkového sázecího programu Adobe InDesign. Ovládá pravidla hladké a technické sazby, se strukturou písma, tvorbou knih a typografií na Internetu.

Cíle kurzu

Absolvent kurzu ovládá praktické dovednosti pro tvorbu grafických materiálů v digitální i tištěné podobě. Po praktické stránce absolvent ovládá navrhování grafiky všeho druhu ve 2D i 3D prostoru, knižní a časopisovou sazbu včetně publikování grafického materiálu na Internetu v prostředí produktů firem Corel, Adobe, popř. Autodesk či Quark.

Tento program je akreditován MŠMT jako rekvalifikační program na pracovní pozici Pracovník grafického studia v celkové hodinové dotaci 96hod. + 4hod. závěrečný test
Pro splní podmínky uvedené v § 57 odst. 1 písm d) zákona o DPH (má akreditaci MŠMT a provádí činnost za účelem rekvalifikace), je plněním osvobozeným od daně bez nároku na odpočet daně činnost poskytovaná podle tohoto ustanovení i samoplátcům, kteří nejsou v evidenci úřadu práce.
Objednat účast na kurzu - Pracovník grafického studia - REKVALIFIKACE (RK4)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.