Pracovnělékařské služby aktuálně a prakticky

 • Termín

 • Termín zahájení:
  25.5.2020 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  25.5.2020 – 13:00 hod.
 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  4
 • Cena *

 • Cena:
  1901 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 735 Kč (2 100 Kč s DPH)

Popis kurzu Pracovnělékařské služby aktuálně a prakticky

Na tomto školení se budeme věnovat zdraví zaměstnanců – a to skutečně důkladně! Na podzim roku 2017 došlo v oblasti pracovnělékařských služeb k velkým změnám, které se postupně projevují v praxi. V některých případech novela napravila předchozí neutěšený stav, ale jak to tak bývá, přinesla některé zcela nové problémy. V rámci jednotlivých probíraných oblastí PLS se proto budeme soustředit na tyto novinky a jejich zavedení do praxe.

V rámci tohoto komplexního školení PLS se budeme věnovat obsahu pracovnělékařských služeb, protože jde o oblast, která je neodmyslitelně spjatá s personální praxí, a je dobré vědět, s čím je nutné se vypořádat, a to nejen z pohledu samotných lékařů, kteří vyšetřují uchazeče o zaměstnání či zaměstnance, ale také z pohledu personálního oddělení. Vysvětlíme si, co vlastně tento termín znamená, co všechno zahrnuje a jaké konkrétní povinnosti klade na zaměstnavatele. Dotkneme se například otázky výběru poskytovatele pracovnělékařských služeb, uzavření smlouvy o poskytování pracovnělékařských služeb i obsahu pracovnělékařských prohlídek, poradenství a dohledu.

Jak víme z naší praxe, pro personalisty bývají nejpalčivějším problémem lékařské posudky, protože přímo souvisí s dalším zaměstnáváním dotyčných zaměstnanců. Lékařským posudkům se proto během školení věnujeme největší prostor včetně upozornění na relevantní soudní rozhodnutí. Objasníme si, kdy je možné pracovní poměr ukončit z obecných zdravotních důvodů a kdy z důvodu pracovního úrazu či nemoci z povolání. Dozvíte se také, kdy a za jakých podmínek lze tyto zaměstnance převést na jinou práci.

Na konci školení samozřejmě poskytneme prostor k diskusi.

Objednat účast na kurzu - Pracovnělékařské služby aktuálně a prakticky
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.