Obsluha křovinořezu – závěrečná zkouška

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Cena *

 • Cena:
  2 500 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Obsluha křovinořezu – závěrečná zkouška

Obsluha křovinořezu – závěrečná zkouška před autorizovanou osobou Ověření odborné způsobilosti pro získání profesní kvalifikace v oboru Obsluha křovinořezu (kód: 41-080-E). Číslo akreditace: MSMT-33293/2018-1/449 Kdy lze zkoušku vykonat: Zkoušku lze absolvovat po ukončení příslušného kurzu nebo i bez kurzu. Pokyny k realizaci zkoušky - kvalifikační standard:

 • Používání osobních ochranných pracovních pomůcek, dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s křovinořezem.
 • Údržba křovinořezu.
 • Obsluha křovinořezu.
 • Vyhotovování výkazů o práci s křovinořezem.
Autorizující orgán: Ministerstvo zemědělství Skupina oborů: Zemědělství a lesnictví Kvalifikační úroveň: 2 Autorizovaní zástupci: Jan Pufler Kritéria a způsoby hodnocení účastníka zkoušce: Praktické předvedení, ústní ověření Doba pro vykonání zkoušky: 2 až 4 hodiny Vstupní předpoklady: základní vzdělání, věk 18 let, dobrý zdravotní stav Po úspěšném zvládnutí zkoušky obdrží uchazeč: Osvědčení o získání profesní kvalifikace   Pozn.: V souladu s právním předpisem č. 179/2006 Sb., zákon o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů je účastník povinen uhradit platbu za zkoušky nejpozději 7 dnů přede dnem konání nebo zahájení zkoušky, nedohodne-li se s autorizovanou osobou na pozdějším termínu.

Objednat účast na kurzu - Obsluha křovinořezu – závěrečná zkouška
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.