Comp&Ben Akademie 2023 - 5. modul

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Martin Kopecký, Ph.D. Mgr. Martin Kopecký, Ph.D.

  Martin Kopecký je Managing Partnerem ve společnosti BD Advisory, s více než 20 letou expertizou v oblasti odměňování v českých i mezinárodních společnostech (Nestlé, Deutsche Telekom). V rámci fungování společnosti realizoval stovky projektů v ČR i na globální úrovni (Foxconn, OMV, Heineken) a je držitelem vůbec prvního Ph.D. titulu v oblasti odměňování v Evropě. M. Kopecký také působí jako lektor vlastního předmětu na Katedře personalistky Fakulty podnikohospodářské při VŠE v Praze. 


 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  nám. Winstona Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3-Žižkov
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Comp&Ben Akademie 2023 - 5. modul

Komplexní program, který HR profesionály vybaví znalostmi a dovednostmi z oblasti odměňování a řízení mzdových nákladů, které mohou hned po absolvování uplatnit ve své praxi. Absolvování Akademie zajišťuje jak profesní a kariérní rozvoj HR profesionálům, tak zvedá celkovou úroveň řízení odměňování ve firmě.

C&B profesionálové se v Akademii připraví na řešení současných i budoucích problémů v oblasti odměňování. Stávají se reálnými profesionály v oboru, kteří zvládnou efektivně řídit odměňování a mzdové náklady, jsou schopni okamžitě řešit problémy ve firmě a pružně reagovat na situaci na trhu.

Akademie provádí účastníky celou oblastí odměňování. Předává jim globální know-how a zkušenosti z více než 20 let nastavování a řízení odměňování v různých sektorech a typech firem.

Získejte certifikace Comp&Ben Manažer

Absolventi celé Akademie získají oficiální certifikaci Comp&Ben Manažer (ve spolupráci s Fakultou podnikohospodářskou na VŠE v Praze) a zařadí se tak do úzkého klubu méně než stovky těchto certifikovaných profesionálů v rámci ČR a SR.

Moduly (témata) Akademie

???? Strategie odměňování a komplexní mapa oblasti

???? Zajištění tržní konkurenceschopnosti a interní rovnováhy

???? Základní mzda a její řízení

???? Motivační složky a variabilní odměňování, řízení výkonu

???? Zaměstnanecké benefity

???? HR controlling, HR informační systémy, mzdový rozpočet

 

Modulární struktura Akademie (možnost vlastního plánu)

Celý program se skládá ze šesti 2-denních modulů, které lze absolvovat všechny postupně nebo si libovolně vybrat pouze ty, které jsou pro posluchače aktuální. Celý program lze také nelineárně složit z jednotlivých modulů v čase, který bude posluchači více vyhovovat (např. během 2 let).

Pro koho je Akademie vhodná?

 • Comp&Ben profesionálové
 • HR manažeři a ředitelé
 • HR Business Partneři
 • HR Specialisté
 • Všichni HR profesionálové

Program je vhodný pro C&B profesionály, kteří chtějí zdokonalit své dovedenosti v celé oblasti odměňování, ale také pro seniorní HR manažery a ředitele, jejichž čas je limitovaný a chtějí si libovolně vybrat téma, které je zajímá a přejí si jej prozkoumat do hloubky.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - BD Advisory s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a devět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

BD Advisory s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Maiselova 38/15, 110 00 Praha 1

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.