Check Point Cybersecurity Boot Camp R81.10 (CCSA-CCSE)

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  U nákladového nádraží 10, 130 00 Praha 3
 • Termín

 • Doba trvání:
  5 dní
 • Cena *

 • Cena:
  65 000 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Check Point Cybersecurity Boot Camp R81.10 (CCSA-CCSE)

Školení je možné absolvovat i virtuálně.

Tento pětidenní intenzivní kurz Vás provede jak základy, tak pokročilými tématy firewall Check Point. Nejedná se úplně o úvodní kurz a předpokládá od účastníků mít alespoň roční znalosti s platformou Check Point a obecné znalosti Linuxu a TCP/IP. Účastníci získají komplexní porozumění konceptů s pokročilým tréninkem dovedností pomocí technologie Check Point R81.10.

Tento pětidenní kurz Boot Camp kombinuje obsah kurzů CCSA a CCSE v průběhu 5 dnů (místo 6).

Objednat účast na kurzu - Check Point Cybersecurity Boot Camp R81.10 (CCSA-CCSE)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.