Výběr a rozvoj lidí

Popis kurzu na míru Výběr a rozvoj lidí

Zkvalitněte a zefektivněte výběr zaměstnanců a spolupracovníků do vaší společnosti a identifikujte rozvojové potřeby svých klíčových osob pomocí nových a netradičních technik využívajících psychodiagnostiku, koučování a techniky NLP .

Připravíme, zrealizujeme a vyhodnotíme pro vás výběrová řízení formou individuálních rozhovorů i Asssessment Center. Naučíme vás vytvořit a vést všechny tipy výběrových řízení, tak abyste je mohli do budoucna realizovat sami, a to s využitím velkého množství námi využívaných moderních trendů.

Kompletně provedeme zhodnocení kvalit vašich lidí, a to pomocí psychodiagnostiky a Development Center a navrhneme další plán osobního rozvoje a tréninkový plán. Naučíme vás pracovat se všemi úrovněmi výstupu rozvojové diagnostiky a samostatně připravovat další plány rozvoje.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.