Školení v oblasti IT

Popis kurzu na míru Školení v oblasti IT

Počítačová škola GOPAS nabízí svým klientům spolupráci při vytvoření komplexních systémů vzdělávání na míru v oblasti IT, které se stávají jedním ze strategických modulů efektivního řízení lidských zdrojů.

Počítačová škola GOPAS nabízí svým klientům služby v oblasti vzdělávání již více než 13 let, přičemž důsledným dodržováním dlouhodobé strategie se firma vypracovala mezi nejuznávanější a nejlépe hodnocené firmy v oboru. Díky své jednostranné specializaci ve směru IT vzdělávání, vytváří firma co nejindividuálnější podmínky pro své klienty.

Je předním poskytovatelem klasických kurzů, e-learningu a v nedávné době rozšířila své portfolio služeb o špičkovou mobilní učebnu. Firma GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy a to v Praze, Brně a Bratislavě o celkové kapacitě 32 počítačových učeben.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.