Příprava a vedení porad

Popis kurzu na míru Příprava a vedení porad

Chcete umět lépe připravovat a vést porady, pro dosažení těchto efektů: identifikace a prevence problémů a konfliktů na pracovišti, úspora času a nákladů jak vedoucího porady, tak účastníků porady, zadání úkolů, jejich evidence a kontrola, odchod z porady s dobrým, vyšší motivace a loajalita?

Zaměření: kurz "Příprava a vedení porad" má za cíl  inspirovat vedoucí porad, jak lze lépe a efektivněji připravit a vést porady. Zdokonalit schopnosti komunikovat, koordinovat, vést, analyzovat a rozhodovat.

Cílová skupina: manažeři všech úrovní, vedoucí pracovníci a všichni, kteří mají zájem být efektivně připravení na jednání se svými kolegy.

Obsah kurzu:

  • Svolávání a jejich účel, typy porad.
  • Příprava vedení porady, zásady efektivního vedení porad.
  • Role účastníků porad, nácvik metod a technik efektivního vedení porad a nejčastější nedostatky.

 

Po absolvování kurzu účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.  
Cena kurzu se odvíjí od Vašich specifikací (délka školení - doporučujeme 7 hodin, počet účastníků, cílová skupina). Nabídku kurz "na míru" Vám připravíme ZDARMA. Vaše dotazy zasílejte
prosím na info@systemy-jakosti.cz

 

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a tři ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.