Koučing manažerů

Popis kurzu na míru Koučing manažerů

Koučink je v dnešní době pojem, který je tzv. „in“. Faktem zůstává, že stejně jako v oblasti konvenčních školení (manažerské dovednosti, obchodní dovednosti apod.), není ani koučink často tak efektivní jak by měl. V první řadě je sledovat cíl, který se realizací koučinku sleduje. A stejně tak je nutné tuto aktivitu zasadit do celého kontextu souhrnné práce „na firmě a na lidech“. Pokud zrealizujete jednou za rok 1-2 denní školení pro sebe nebo pro své lidi, je to jako házení hrachu na stěnu. To samé platí o koučinku. V našem programu jde koučink a školení ruku v ruce, jedno bez druhého je velmi neefektivní. Víte, školení či koučink samo o sobě určitě není špatná věc. Ale ruku na srdce. Kolik si lidé zapamatují, byť z velmi kvalitního školení? Kolik v lidech zůstane z jednoho, byť vynikajícího koučovacího dne? Pouze trvalá snaha má význam a zanechává efekt. V naší firmě jsme připraveni poskytnout především tento znásobující efekt – kombinaci efektivního školení (včetně praktických nácviků) a kvalitního koučinku (včetně toho, že kouč první je schopen lidem ukázat, co vlastně chce předat koučovanému).

Extra bonus navíc:

Pro oblast coachingu obchodníků a coachingu manažerů můžete využít naši jedinečné garance re-tréninku, tzn. možnosti opakovat zdarma daný koučink, pokud nebude dosaženo definovaného cíle koučinku. Více viz. v sekci Garance 5G.

Více na: Koučing manažerů: www.jip-pf.cz

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a deset ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.