E-business

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity (předchozí).
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    3615097

Popis kurzu na míru E-business

Cílem kurzu je uvést účastníky do problematiky jak podnikat s využitím sítě internet, popř. dalších informačních a komunikačních technologií. Jedná se především o možnosti založení elektronického obchodu nebo internetové prezentace, legislativní prostředí a využití nástrojů internetového marketingu.

Současně budou účastníkům zprostředkovány informace k problematice sociálních sítí a jejich využití v rámci (nejen elektronického) podnikání a dále v rámci modulu dojde k probrání základních informací z hlediska elektronické bezpečnosti s ohledem na legislativu i citlivost interních informací.

Obsah kurzu

 

  • Možnosti podnikání na internetu – obchodní příležitosti v ČR a ve světě. Principy úspěchu, prodejnost produktů. Koncepce internetových obchodů - základní charakteristika, nejčastější chyby při zakládání internetového obchodu či provozu internetové prezentace. Specifikace obchodního plánu a cílů ve vazbě na online marketing, formulace strategie pro podnikání na internetu.

  • Grafika pro web – logo, úprava fotografií, zdroje a možnosti využití fotografií. Internetový marketing. Zásadní chyby při podnikání na internetu. Základní bezpečnost v elektronické komunikaci. Sociální sítě a jejich využití pro podnikání

  • Tvorba a správa vlastního e-shopu či prezentace, využití opensource nástrojů. Využití dalších systémů pro online marketing.

Délka kurzu

8 hodin

Organizace výuky

dle aktuálních termínů

Lektorský tým

Ing. Jiří Kubica