7 návyků skutečně efektivních lidí

Popis kurzu na míru 7 návyků skutečně efektivních lidí

O programu

Rozvojový program vychází ze stejnojmenného bestselleru Stephena R. Coveyho. Zaměřuje se na zvyšování efektivity na úrovni osobní, týmové a organizační, přináší zlepšení v oblasti produktivity, komunikace, zaměření na priority, budování vztahů a vedení druhých lidí.

Organizacím pomáhá vytvořit základní rámec pro budování jedinečné kultury, která je klíčem k naplňování firemních cílů a vizí.

Materiály k nové verzi 7 návyků byly navrženy tak, aby účastníkům programu pomáhaly důsledně zavádět principy efektivity do jejich kaž­dodenního života. Součástí programu je vstupní a výstupní 360° zpětná vazba, bohaté materiály pro práci na semináři a nástroje usnadňující zavádění nových dovedností a návyků po semináři.

Přínosy programu

Detailní obsah a přínosy 

Formy dodání

Dodáváme jako čtyřdenní program rozdělený na dva dvoudenní semináře.

Aktuální termíny otevřených seminářů naleznete zde.

Firemní program připravíme na základě vašich požadavků. Nabízíme nezávaznou prezentaci tohoto programu a přístupu společnosti FranklinCovey u vás ve firmě.

Seminář je součástí licence FranklinCovey All Access Pass pro firemní vzdělávání.

Video doplňující kurz na míru 7 návyků skutečně efektivních lidí

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.