Interní auditor ISŘ (QMS, EMS a BOZP)

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis

  Ing. Tomáš Hezina, Ph.D.
  Foto lektora Ing. Tomáš Hezina, Ph.D.Je absolventem Zemědělské fakulty a následně doktorského studia v oboru Aplikovaná a krajinná ekologie. Pracoval v automobilovém průmyslu, kde se specializoval na systémy řízení. V současné době působí jako poradce, lektor a auditor systémů EMS, QMS, OHSAS a BOZP. Je držitelem certifikátů Manažer EMS, QMS a auditor EMS, QMS, OHSAS a BOZP. (Více o lektorovi)


  Věra Komrsová
  Foto lektora Věra KomrsováJe absolventkou SPŠCH, oborů Analytická chemie a Ekologie krajiny Praha, dále studovala na Univerzitě Pardubice. Má za sebou dlouhodobou odbornou praxi, během které z titulu funkce PVJ v organizaci zaváděla a udržovala systém managementu jakosti. Po absolvování dalšího odborného výcviku v oboru jakosti získala certifikáty QM a QA EOQ, Manažer CSR. Je certifikovanou lektorkou dalšího vzdělávání AIVD. V současné době pracuje jako nezávislá poradkyně a auditorka systémů managementu kvality a environmentu a lektorsky působí v kurzech managementu kvality včetně prostředí IATF 16949. (Více o lektorovi)


  Ing. Ludvík Filip
  Foto lektora Ing. Ludvík FilipJe absolventem SPŠ stavební v Brně a během svého života prošel pozicemi ve firmách na všech úrovních od dělníka až po ředitele. V roce 2011 ukončil bakalářské vzdělání v oboru Manažerská ekonomika, které v r. 2014 rozšířil o magisterské studium Obchod a marketing. Působí jako poradce, konzultant, lektor, auditor a hodnotitel Národní ceny kvality ČR, přednáší na Vysoké škole finanční a správní Praha předměty Řízení kvality a Řízení podniku. Je držitelem personálního certifikátu Manažer kvality, manažer EMS, Lead auditor kvality a Hodnotitel Národní ceny kvality ČR. Je certifikovaným lektorem dalšího vzdělávání AIVD. (Více o lektorovi)

 • Místo konání

 • Region:
  Královéhradecký kraj
 • Adresa:
  Agentura Ámos Hradec Králové, Wolkerova 616/4, Hradec Králové
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Interní auditor ISŘ (QMS, EMS a BOZP)

Popis kurzu

Cíle kurzu

Poskytnout potřebné informace o systémovém chápání managementu kvality, environmentálního managementu a oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, seznámit s kriteriálními normami pro posuzování těchto subsystémů a naučit plánovat, provádět a vyhodnocovat audity ISŘ nebo jeho jednotlivých částí.

Určeno pro

Pracovníkům certifikovaných firem, kteří jsou nebo budou zařazeni do funkce interního auditora ISŘ. Pro členy podnikového managementu může být kurz zdrojem informací o fungování integrovaného systému řízení v kontextu jednotlivých kriteriálních norem.

Obsah kurzu


 • Systémy managementu kvality – Požadavky (ČSN EN ISO 9001:2016)

 • Systémy environmentálního managementu, vývoj ochrany životního prostředí

 • Normativní požadavky (ČSN EN ISO 14001:2016), environmentální legislativa

 • Výklad kriteriální normy ČSN EN ISO 45001:2018

 • Současná situace v legislativě a normativní základně BOZP

 • Norma ČSN EN ISO 19011:2018 – Směrnice pro auditování systému managementu a její aplikace v praxi

 • Praktický výcvik auditování na případových studiích

 • Zkušenosti s auditováním ISŘ a jeho subsystémů, upozornění na nejčastější nedostatky zjišťované při certifikačních auditech

Poznámka


 1. den 08:30 – 09:00 Prezence

  09:00 – 17:00 Odborný program

 2. den 08:00 – 17:00 Odborný program

 3. den 08:00 – 15:00  Odborný program


Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).


Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku (vč. možnosti provedení on-line) na vyžádání rádi zpracujeme.


Kurz je zakončen závěrečným testem, po jehož úspěšném absolvování bude účastníkům vystaveno OSVĚDČENÍ s uvedením rozsahu 24 hodin a obsahové náplně kurzu.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Agentura Ámos

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a devět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Agentura Ámos

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Jungmannovo nábř. 319, 537 01 Chrudim

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.