Manažerské US-MBA studium z University of St. Francis v Joliet - Illinois, USA

 • TOP
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Kolejní 2906/4, 612 00 Brno
 • Termín

 • Termín zahájení:
  11.9.2020
 • Termín ukončení:
  11.9.2020
 • Od – do:

  Nejbližší zahájení 11. 9. 2020.

 • Cena *

 • Cena:
  199500 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Manažerské US-MBA studium z University of St. Francis v Joliet - Illinois, USA

US-MBA studium je manažerský program organizovaný University of St. Francis v Joliet, Illinois (35 mil od hlavního města Chicaga) spolu s Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně. Absolventi získávají titul MBA a diplom udělený přímo University of St. Francis, který absolventům zajišťuje jeho mezinárodní uznání! 

Přečtěte si názory absolventů

 

University of St. Francis v Joliet, Illinois a program MBA je akreditován americkou akreditační asociací ACBSP, což ji opravňuje nabízet a udělovat hodnost Master of Business Administration (MBA). Dohled a záštitu nad programem provádí University of St. Francis v souladu s akreditačními podmínkami a zásadami zahraniční spolupráce v rámci vzdělávacích programů pro občany nepocházející z USA.

Studium bylo vyvinuto na základě více jak desetileté zkušenosti s realizací amerického studia MBA na VUT v Brně, ve spolupráci s Dominican University v Chicagu. Na základě těchto zkušeností bylo studium navrženo tak, aby maximálně odráželo praktické potřeby vrcholových manažerů v České republice a podporovalo mezinárodní, interkulturální a globalizující aspekty současného podnikání. Díky zkušenostem s americkým MBA na VUT v Brně studium kombinuje výhody evropského i amerického modelu MBA studií. Staví na prakticky koncipovaném obsahu podporující bezprostřední přenos získaných znalostí a dovedností do manažerské praxe účastníků studia. Účastníky studia jsou vrcholoví manažeři firem a organizací v ČR, SR a dalších evropských zemí.

Tomuto záměru je podřízena pečlivě sestavená obsahová skladba i metody výuky. Studium probíhá víkendovou formou (1 víkend za měsíc) a trvá 1,5 roku (tři semestry). Zdůrazněn je zejména mezinárodní a interkulturální aspekt studia. Kromě teoretických znalostí je studium zaměřeno především na řešení praktických problémů a rozvoj manažerských dovedností.

Studium probíhá v jazyce českém a anglickém, kdy 50% modulů je vyučováno lektory z University of St. Francis. S vědomím nezbytnosti anglického jazyka, byl pro zájemce zařazen hned v úvodu intenzivní 50 hodinový kurz Business English, který tvoří základ pro další rozvoj praktického uplatnění anglického jazyka v průběhu studia. Znalost angličtiny je důležitou vstupní podmínkou vzhledem k tomu, že přednášejícími jsou také lektoři z USA.

 

Souhrnné informace o US-MBA studiu:

Začátek studia:           11. 9. 2020

Délka studia:              1,5 roku (3 semestry)

Forma studia:             víkendová, 1x za měsíc

Místo výuky:               Fakulta podnikatelská, VUT v Brně

Vstupní požadavky:    ukončené alespoň Bc. studium

                                   znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

                                   (manažerská) praxe výhodou

Získaný titul:              MBA

 

Být dobrým manažerem nestačí. Staňte se tím nejlepším!

Více informací naleznete na www.us-mba.cz.  

Objednat účast na kurzu - Manažerské US-MBA studium z University of St. Francis v Joliet - Illinois, USA
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.