KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Křenová 409/52, 602 00 Brno
 • Cena *

 • Cena:
  3 800 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

V dnešní době jsme stále častěji konfrontováni s pojmy IoT , chytré domy, chytrá města, Průmysl 4.0, cloudové služby, ale také kyberválka, kyberzločin, kybersabotáž, ransomware atp. V souladu s tímto vývojem musí jít i informační a kybernetická bezpečnost včetně poznání, o čem tato problematika vlastně je a jak je důležité provozní vrstvu v rámci fungování Vaší organizace zastřešit vrstvou bezpečnostní.

Pojem kybernetická bezpečnost není jen o bezpečnosti informací, kybernetické bezpečnosti nebo ochraně osobních údajů. Je vhodné zajistit „integrovanou“ bezpečnost, která pokrývá všechny relevantní oblasti v souladu s platnou legislativou, standardy, kontinuitou byznysu a předmětem činnosti Vaší organizace.

 

Cíl kurzu

 

Orientovat se v dané problematice a svoje znalosti uplatnit v každodenním životě.

Všichni účastníci tohoto kurzu dále zvýší své bezpečnostní povědomí.

Účastníci z řad managementu budou schopni definovat svoje potřeby v oblasti kyberbezpečnosti při jednáních s dodavateli řešení.

Objednat účast na kurzu - KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.