Post-COVID Industrial & Social Performance

 • TOP
 • Lektor

 • Popis

 • Místo konání

 • Region:
  Online
 • Adresa:
 • Termín

 • Termín zahájení:
  22.4.2021 – 13:00 hod.
 • Termín ukončení:
  22.4.2021 – 14:30 hod.
 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  2
 • Cena *

 • Cena:
  0 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu Post-COVID Industrial & Social Performance

Cíl webináře

Převedení globálních otázek, které nastanou po skončení pandemie, do akčních plánů na změnu organizace provozu průmyslových podniků a zvýšení výkonnosti.

Obsah webináře

Po pandemii se objeví více technologií, více inovací a mnoho dalších nových produktů. Ve výrobních závodech pravděpodobně dojde k vývoji nových produktů, zvýšení produktivity, implementaci nových technologií (např. Inteligentní továrna atd.) a snížení nákladů na dopravu (také kvůli problémům se životním prostředím). Stále rostoucí tlak na kompromisy v opatřeních se nicméně promítne do „chaosu“, který vytváříme v našich výrobních provozech: zvýšený tlak na týmy, pokles spokojenosti a angažovanosti zaměstnanců a jejich vyšší fluktuace. CEO a HR se budou muset více zaměřit na technologie a týmy, aby udrželi kvalitu výroby a spokojenost zákazníků.

První hodina webináře bude zaměřena na představení 8 různých příkladů změn v různých průmyslových odvětvích, včetně letectví, automobilového průmyslu, zdravotnictví a výroby polovodičů. Poté bude následovat 30 minut otázek a odpovědí.

O řečníkovi

Axel Parkhouse má 35 let zkušeností v oblasti automobilového průmyslu, letectví, FMCG a pomáhá společnostem v průběhu jejich restrukturalizací a transformací. Jako předseda skupiny Arthur Hunt Group se Axel zapojuje do významných jednání s odbory ve většině evropských zemí a je v přímém kontaktu s předními politickými a odborovými lídry v celé Evropě. Vede také specifické programy pro rozvoj malých a středních firem a pro integraci nových digitálních technologií do průmyslových podniků.

Axel zahájil svou kariéru počátkem 80. let společně Arthurem Andersenem, poté se stal zakládajícím partnerem společnosti Hommes et Technologies, nyní Arthur Hunt Consulting. Generálním ředitelem skupiny je od roku 2007.

Video doplňující kurz Post-COVID Industrial & Social Performance

Objednat účast na kurzu - Post-COVID Industrial & Social Performance
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.