Němčina

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity (předchozí).
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    47701

Popis jazykového kurzu na míru Němčina

Vyučujeme jak obecný tak i odborný jazyk. Kurzy jsou "ušité na míru", navazujeme na aktuální znalosti studentů, výuka je přizpůsobena potřebám studentů v různých oblastech jejich pracovní či podnikatelské činnosti. Velkou péči věnujeme též tomu, aby zvládli běžné situace, které mohou nastat při kontaktu s cizinci u nás i v zahraničí.

Místo výuky
Výuka probíhá u zákazníka nebo je možná v našich učebnách na Praze 4.

Doba výuky
Vyučujeme celý den, tzn.ráno, přes den i večer. Učíme po celý rok. Vyučujeme ve všední dny i o víkendech.

Forma výuky
Nabízíme skupinovou výuku - s "běžným" typem metodiky /gramatika, konverzace, slovní zásoba/, či task-based approach /upřednostnění komunikace před gramatikou/ a individuální výuku /ONE-TO-ONE/, kde se lektor intenzivně věnuje studentovi s přihlédnutím k jeho specifickým potřebám.

Lektoři
Ve výuce jazyků máme velké zkušenosti a kvalitní lektoři jsou pro nás samozřejmostí. Disponujeme českými i rodilými lektory. Na přání zákazníka lektora vyměníme.

Učebnice
Vyučujeme podle zahraničních i českých učebnic. Respektujeme učebnice, které zákazník již má a podle kterých chce pokračovat.

Hodnocení studentů
Provádíme rozřazovací testy, hodnocení jazykové úrovně studentů a zařazování do skupin. Průběžně hodnotíme práci studentů a lektoři vedou přehled o docházce. Na požádání zpracováváme zprávy pro vedení podniku a provádíme výstupní testování znalostí.

Osvědčení
Na požádání vystavujeme osvědčení o absolvování kurzu a dosažené úrovni.

Na požádání poskytujeme demohodinu./ukázková hodina/.