Business semináře - tailor made, Caledonian School

Popis jazykového kurzu na míru Business semináře - tailor made, Caledonian School

  • Naše business semináře naučí účastníky dovednostem, které mohou uplatnit v anglicky komunikujícím profesním životě. Tyto dovednosti lze aplikovat na běžný profesní život, neboť umožňují pracovat efektivněji jak v angličtině, tak v rodném jazyce.
  • Naše semináře jsou postaveny na interaktivní komunikativní metodě výuky, která zaručuje, že se posluchači kurzu aktivně zapojí do výuky. Lektoři používají dobré a špatné studijní příklady, aby se seznámili s novým jazykem a demonstrovali, jakým způsobem se lze vyhnout podobným chybám. Pomocí metody hraní rolí vedeného podle situací ze skutečného pracovního života dostanou mnoho příležitostí, kdy mohou efektivně uplatnit nově získané jazykové znalosti. Během kurzu učitelé konstruktivně vedou a hodnotí posluchače, stejně jako je podporují v hodnocení vlastních výkonů. Po úspěšném absolvování kurzu získají posluchači Caledonian Training Certificate.

Příloha doplňující jazykový kurz na míru Business semináře - tailor made, Caledonian School

Příloha kurzu
Kontaktovat dodavatele jazykového kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.